Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilla osoitteesta hallitus@turvoke.fi.

Hallitus 2020

Puheenjohtaja

Santeri Hukari

santeri.hukari@tuni.fi

VPJ ja liikuntajaosto

Lassi Vuotari

lassi.vuotari@tuni.fi

Rahastonhoitaja

Tuulia Kusmin

tuulia.kusmin@gmail.com

Sihteeri ja lajijaostot

Ida-Maaria Tervala

ida-maaria.tervala@tuni.fi

Tapahtumat, some ja tiedotus

Venla Haunia

venla.haunia@tuni.fi

Tapahtumat, vuosijuhlat

Iida Mäkinen

iida.makinen@tuni.fi

Toimihenkilöt


Ilona Lainio

Saunavastaava

Satu Roinila

ythssauna@gmail.com

Saunatoimari

Tomi Roinila

HALLITUS 2021

Puheenjohtaja

Ida-Maaria Tervala

Hallituksen jäsen

Santeri Hukari

Hallituksen jäsen

Elias Tigerstedt


Hallituksen jäsen

Asta Sallinen

Hallituksen jäsen

Jenni Stenholm

Hallituksen jäsen

Eemeli Toivanen

Hallituksen jäsen

Patrik Parviainen