Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilla osoitteesta hallitus@turvoke.fi.

Hallitus 2019

Puheenjohtaja

Laura Malmivuori

laura.malmivuori@tuni.fi

VPJ ja sihteeri

Anna Tuominen

anna.m.tuominen@tuni.fi

Taloudenhoitaja

Santeri Hukari

santeri.hukari@tuni.fi

Lajijaostot ja liikuntajaosto

Henri Pettinen

henri.pettinen@tuni.fi

Liikuntatutorointi

Jere Väisänen

jere.vaisanen@tuni.fi

Tiedotus ja tapahtumat

Iiro Vuorio

iiro.vuorio@tuni.fi

Toimihenkilöt

Tapahtumatoimari

Janne Vesamäki

Viestintä- ja tapahtumatoimari

Venla Haunia

Saunavastaava

Satu Roinila

ythssauna@gmail.com

Saunatoimari

Tomi Roinila