Koko hallituksen tavoittaa sähköpostilla osoitteesta hallitus@turvoke.fi.


HALLITUS 2021

Puheenjohtaja

Ida-Maaria Tervala

ida-maaria.tervala@tuni.fi

VPJ, tiedotus ja some

Asta Sallinen

asta.sallinen@tuni.fi

Talous

Eemeli Toivanen

eemeli.toivanen@tuni.fi

Sihteeri

Santeri Hukari

santeri.hukari@tuni.fi

Tapahtumat

Jenni Stenholm

jenni.stenholm@tuni.fi

Lajijaostot

Elias Tigerstedt

elias.tigerstedt@tuni.fi

Liikuntajaostot

Patrik Parviainen

patrik.parviainen@tuni.fi

Toimihenkilöt

Saunavastaava

Tomi Roinila

ythssauna@gmail.com

Saunatoimari

Satu Roinila

Hallitus 2020

Puheenjohtaja

Santeri Hukari

santeri.hukari@tuni.fi

VPJ ja liikuntajaosto

Lassi Vuotari

lassi.vuotari@tuni.fi

Rahastonhoitaja

Tuulia Kusmin

tuulia.kusmin@gmail.com

Sihteeri ja lajijaostot

Ida-Maaria Tervala

ida-maaria.tervala@tuni.fi

Tapahtumat, some ja tiedotus

Venla Haunia

venla.haunia@tuni.fi

Tapahtumat, vuosijuhlat

Iida Mäkinen

iida.makinen@tuni.fi

Toimihenkilöt


Ilona Lainio

Saunavastaava

Satu Roinila

ythssauna@gmail.com

Saunatoimari

Tomi Roinila